Novinky

Anketa: Ako často používate powerbanku pre váš telefón?

0 0Kredit: Ryan Haines / Android Authority

Powerbanky sú neuveriteľne praktické príslušenstvo, ktoré vám umožní nabíjať telefón, keď ste mimo elektrickej siete. A sú dostupné vo všetkých tvaroch a veľkostiach.

Kolega Jonathan Feist nás však prinútil premýšľať o tom, kedy sme naposledy použili powerbanku. Preto sme si povedali, že túto otázku prenecháme vám. Môžete odpovedať na našu anketu nižšie a zanechať komentár, ak by ste chceli vysvetliť svoj výber.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/use-power-bank-poll-3401956/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.