Novinky

Pospíšil bodoval aj bodyčekoval, jeho tvrdosť pocítil aj kapitán Ottawy Brady Tkachuk (video)

0 0

2024-01-10 09:22:57 – (SITA.sk)

Slovenský hokejista Martin Pospíšil momentálne prežíva vydarené obdobie v NHL. Jeho tím Calgary vyhral nad Ottawou 6:3 a slovenský krídelník k tomu prispel jednou asistenciou, dvomi plusovými bodmi a až siedmimi bodyčekmi. Bolo to najviac zo všetkých hráčov na ľade.

Ukážkovo ho poslal na ľad

Jeden z jeho tvrdých „hitov“ pocítil aj kapitán a tvrdý muž Ottawy Brady Tkachuk, na ktorého si Pospíšil počkal v strede ľadovej plochy približne osem a pol minúty pred koncom tretej tretiny a ukážkovo ho poslal na ľad. Nahnevaný Tkachuk sa pri nadchádzajúcom striedaní zastavil pri striedačke Calgary, aby aspoň slovne vrátil slovenskému súperovi nečakaný „hit„.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pospisil-bodoval-aj-bodycekoval-jeho-tvrdost-pocitil-aj-kapitan-ottawy-brady-tkachuk-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.