Novinky

Mimovládky odovzdajú Pellegrinimu petíciu s 38-tisíc podpismi aj valec ako symbol valcovania legislatívneho procesu

0 0

2024-01-10 10:30:40 – (SITA.sk)

Mimovládne organizácie Via Iuris, Nadácia Zastavme korupciu, Transparency International Slovensko a INEKO v stredu odovzdajú predsedovi parlamentu Petrovi Pellegrinimu (Hlas-SD) petíciu s 38-tisíc podpismi proti prijímaniu zásadných zmien v oblasti trestného práva v skrátenom legislatívnom konaní.

Ako informovali v stredu na brífingu pred parlamentom, Pellegriniho chcú požiadať, aby zastavil valcovanie legislatívneho procesu. Nesú mu preto aj symbolický hračkársky valec.

„Kým v iných vyspelých demokratických krajinám diskusia o takých dôležitých témach, ako je trestná polícia alebo zmeny v justičnom systéme, trvajú aj mesiace, na…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/mimovladky-odovzdaju-pellegrinimu-peticiu-s-38-tisic-podpismi-aj-valec-ako-symbol-valcovania-legislativneho-procesu/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.