Novinky

Pod Tatrami vyčíňa gang mladistvých, mestská polícia prijala opatrenia (foto)

0 0

2024-01-10 08:50:45 – (SITA.sk)

Mestská polícia v Poprade prijala v posledných dňoch niekoľko podnetov súvisiacich s vyčíňaním gangu mladistvých. V spolupráci so štátnou políciou preto podľa jej náčelníka Mariána Gardoša prijala spoločné opatrenia s cieľom eliminácie prípadného protiprávneho konania týchto maloletých a mladistvých osôb. Informovala o tom na sociálnej sieti samospráva.

„Pohyb podozrivej skupiny mladistvých máme zaznamenaný na kamerovom systéme a v súčasnej dobe pokračuje v spolupráci s Okresným riaditeľstvom Policajného zboru opoznávanie jednotlivých osôb,“ uviedol náčelník.

Mestská polícia podľa samosprávy zároveň prijala ďalšie…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pod-tatrami-vycina-gang-mladistvych/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.