Novinky

Peking vyzýva Rusko a Ukrajinu, aby zintenzívnili svoju angažovanosť a obnovili mierové rozhovory

0 0

2024-01-10 18:12:39 – (SITA.sk)

Zástupca Číny v Organizácii Spojených národov (OSN) uviedol, že Rusko a Ukrajina by mali „zintenzívniť svoju angažovanosť“, aby umožnili skoré obnovenie mierových rozhovorov. Referuje o tom web news.sky.com.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

V komentároch, ktoré pravdepodobne rozhorčia ukrajinských predstaviteľov, ktorí sú presvedčení, že Rusko nemá úprimný záujem o mierové rozhovory, uviedol, že obe strany by mali „zvýšiť diplomatické úsilie“.

Povedal, že Čína „vždy stojí za mierom a dialógom“ a je „hlboko znepokojená“ situáciou na Ukrajine. Čína podľa neho vyzýva „všetky strany tohto konfliktu, aby zostali pokojné a…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/peking-vyzyva-rusko-a-ukrajinu-aby-zintenzivnili-svoju-angazovanost-a-obnovili-mierove-rozhovory/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.