Novinky

Rusko nie je schopné bojovať proti Európe na súši, pretože všetky zdroje má na Ukrajine

0 0

2024-01-10 18:40:00 – (SITA.sk)

Hlavné spravodajské riaditeľstvo ukrajinského ministerstva obrany (GUR) uviedlo, že Rusko nemá schopnosti viesť strategické útočné operácie proti iným krajinám na súši, pretože všetky pozemné zdroje sa nachádzajú na území Ukrajiny a bojujú proti nej.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Referuje o tom web Ukrajinská pravda. Predstaviteľ ukrajinských spravodajských služieb Vadym Skibickyj v podcaste Ukrajinskej pravdy s názvom „(Ne)bezpečná krajina“ poznamenal, že považuje za nepravdepodobné, že by Rusko mohlo zaútočiť na ďalších svojich susedov ako Fínsko, Poľsko či pobaltské krajiny.

„Pokiaľ obmedzíme agresiu Ruskej federácie, nemá…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/rusko-nie-je-schopne-bojovat-proti-europe-na-susi-pretoze-vsetky-zdroje-ma-na-ukrajine/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.