Novinky

OpenAI uvádza na trh GPT Store, novú obchodnú úroveň po vodcovských zlomoch

0 0


OpenAI je späť v akcii po tom, čo sa vrhol na čelo, a v stredu debutoval s uvedením dvoch produktov a služieb: GPT Store – odpoveď OpenAI na App Store, ktorá používateľom umožňuje vytvárať zoznamy prispôsobených chatbotov alebo GPT, ktoré vytvorili pre ostatných na stiahnutie – a ChatGPT Team, nová možnosť pre podniky.

ChatGPT Team, menšia verzia ponuky Enterprise OpenAI, je určená pre podniky s menej ako 150 používateľmi, pričom jej cena stojí 25 USD na používateľa mesačne platená ročne alebo 30 USD mesačne na používateľa plateného mesačne. Zahŕňa zdieľaný pracovný priestor a umožňuje tímom vytvárať si vlastné značky GPT.

Nová úroveň používania nasleduje po zavedení ChatGPT Enterprisektorá bola spustená v auguste po necelom roku vývoja a s viac ako 20 beta-testerskými spoločnosťami vrátane Blokovať a Canva. Podnikový plán zahŕňa prístup ku GPT-4 bez obmedzení používania, výkon, ktorý je až dvakrát rýchlejší ako predchádzajúce verzie, a kredity API.

Prevádzkový riaditeľ Brad Lightcap v auguste pre CNBC povedal, že ceny Enterprise nebudú verejne oznámené a že “bude to pre nás závisieť od prípadov použitia a veľkosti každej spoločnosti.”

Pokiaľ ide o GPT Store, členovia komunity doteraz podľa OpenAI vytvorili tri milióny GPT a schválila celý rad z nich na stiahnutie v GPT Store.

Obchod obsahuje rebríček komunity pre obľúbené sťahovanie a používatelia môžu vyhľadávať podľa kategórií, ako je písanie, životný štýl a vzdelanie. Program výnosov GPT builderov sa podľa OpenAI spustí „čoskoro“ a bude platiť americkým výrobcom GPT podľa počtu interakcií používateľov ich nástroja.

“To, čo OpenAI v skutočnosti predstavuje v oblasti predaja, je inteligencia – a to, a inteligentní agenti, je to, kde sa bude časom vyvíjať,” povedal generálny riaditeľ Sam Altman novinárom na prvom osobnom podujatí OpenAI v novembri.

Ako jedna z najpopulárnejších spoločností v…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/01/10/openai-debuts-gpt-store-new-business-tier-after-leadership-fracas.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.