Novinky

Novo odhalené UFO zábery ukazujú „neviditeľné“ remeslo „Medúzy“

0 0


Nedávne uniknuté zábery (pozri video nižšie) ukazujú zvláštny vzdušný objekt, neviditeľný voľným okom, údajne zachytený spravodajskou komunitou. Expert Jeremy Corbell odhalil tieto zábery získané od americkej armády.

Zábery zachytávajú tajomné plavidlo z dvoch uhlov, keď prechádza po zemi aj po vode v blízkosti vojenskej základne. UFO je však viditeľné iba cez termokamery, pričom sa mení medzi čiernou a bielou, čo naznačuje zmeny teploty z horúcej na studenú.

Podľa Corbella mali vojaci v roku 2018 za úlohu vystopovať tento záhadný objekt. Video zobrazuje UFO ponorené vo vode na 17 minút pred rýchlym spustením a zrýchlením v 45-stupňovom uhle.

Opisujúc správanie objektu Corbell zdôraznil jeho náhly zostup do vody, po ktorom nasledovalo dlhé ticho, kým sa rýchlo vynoril.

Hlásení svedkovia spozorovali, že „nohy“ plavidla zostali počas visenia nehybné.

Corbell, investigatívny novinár a filmár, potvrdil pravosť záberov s odvolaním sa na zdroje, ktoré riskovali, aby ich poskytli.

Toto odhalenie je súčasťou Corbellovho investigatívneho dokumentu „TMZ Presents: UFO Revolution“, ktorého cieľom je odhaliť, čo UFO pre ľudstvo znamenajú.

Cieľom dokumentu je odhaliť to, čo sa považuje za najvýznamnejšie zakrývanie v histórii, po tom, ako New York Times v roku 2020 odhalili prebiehajúcu jednotku UFO Pentagonu, ktorá študuje nevysvetliteľné interakcie s vojenskými pilotmi.

Originál článok: https://anomalien.com/newly-revealed-ufo-footage-shows-invisible-jellyfish-craft/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.