Novinky

Návštevnosť Vysokých Tatier počas zlatého týždňa oproti vlaňajšku stúpla, dobehla čísla z obdobia pred pandémiou koronavírusu

0 0

2024-01-10 06:12:15 – (SITA.sk)

Návštevnosť horského strediska Vysoké Tatry počas takzvaného zlatého týždňa oproti minulému roku stúpla. Vďaka tomu sa tamojším lyžiarskym strediskám podarilo dostať na návštevnosť z obdobia pred pandémiou ochorenia COVID-19.

Prvé miesto návštevnosti patrilo Slovákom

Skonštatoval to pre agentúru SITA hovorca ich prevádzkovateľa, spoločnosti Tatry mountain resorts, Marián Galajda. Viac ako polovicu hostí tvorili podľa jeho slov Slováci, na druhom mieste z pohľadu národností skončili Poliaci, ďalej Česi a Maďari. Práve počet posledných menovaných návštevníkov však prekvapil, keď dosiahol úroveň návštevnosti českej klientely. V Tatrách však bolo počuť aj Rumunov a Angličanov.

Podporte kvalitný nezávislý obsah


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/navstevnost-vysokych-tatier-pocas-zlateho-tyzdna-oproti-vlanajsku-stupla-dostala-sa-na-cisla-z-obdobia-pred-pandemiou-koronavirusu/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.