Novinky

Bývalý futbalista Thierry Henry prezradil, že v minulosti trpel depresiami

0 0

2024-01-10 06:37:25 – (SITA.sk)

Bývalý skvelý futbalista a v súčasnosti tréner francúzskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov Thierry Henry prezradil, že v minulosti trpel depresívnymi stavmi.

Dlhodobé depresie

„Počas mojej kariéry, a vlastne už od narodenia, som musel byť v depresii,“ povedal v podcaste Diary of a CEO niekdajší útočník s mimoriadnymi streleckými schopnosťami, upozornil na to web BBC.com.

„Vedel som o tom? Nie. Robil som s tým niečo? Nie, ale snažil som sa prispôsobiť,“ naznačil svoj spôsob vyrovnávania sa s problémami 123-násobný reprezentant Francúzska.

Stavy počas pandémie a vzťah s otcom

Psychicky náročné…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/byvaly-futbalista-thierry-henry-prezradil-ze-v-minulosti-trpel-depresiami/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.