Novinky

Až 73 percent seniorov nesúhlasí s výškou dôchodku: Čo to znamená pre budúce generácie?

0 0

2024-01-10 08:11:57 – (SITA.sk)

V súčasnej dobe stojíme pred dôležitým upozornením: takmer tri štvrtiny seniorov na Slovensku nie sú spokojné s výškou svojho starobného dôchodku. Tento znepokojujúci fakt vyplýva z nedávneho prieskumu investičnej platformy Fondee, ktorý zahŕňal 525 seniorov. Tento prieskum odhaľuje zložitú realitu, s ktorou sa naši starší občania každodenne stretávajú.

Nárast finančnej nespokojnosti medzi seniormi

Najnovšie údaje ukazujú, že viac ako 60 % seniorov pociťuje finančný nedostatok a značné percento, 63 %, zaznamenalo po odchode do dôchodku pokles životnej úrovne. Najviac alarmujúce je, že približne 64 % seniorov sa…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vofinanciach/az-73-seniorov-nesuhlasi-s-vyskou-dochodku-co-to-znamena-pre-buduce-generacie/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.