Novinky

“Mimozemské štruktúry” na Mesiaci objavené výskumníkom

0 0


Slávny ufológ a virtuálny archeológ Scott Waring povedal, že na Mesiaci objavil záhadné mimozemské štruktúry.

Južná polárna oblasť Mesiaca sa stala stredobodom pozornosti ufológov po tom, čo Scott Waring tvrdil, že objavil mimozemské štruktúry ukryté v kráteroch. Každá z tajomných štruktúr má bizarný vzhľad, ktorý vyvoláva množstvo otázok a teórií.

Obrázok ukazuje štruktúru v kráteri s priemerom asi 8 míľ a dĺžka samotnej štruktúry je 4 míle.

Ľudstvo je na Zemi zvyknuté na štandardné stavebné formy, no Waring tvrdí, že mimozemšťania môžu predstavovať úplne iné architektonické koncepty.

„Naše nápady rozvíjame na základe minulých skúseností na Zemi, ale návrhy mimozemšťanov sa môžu výrazne líšiť. To spôsobuje ťažkosti pri ich interpretácii,” uviedol ufológ.

Jednou z kľúčových otázok je prítomnosť života v týchto štruktúrach. Waring vyvoláva dôležitú otázku: „Obývajú tieto stavby mimozemšťania, alebo sú to len ich pamätníky?

Waring vyzýva na ďalší výskum a zdôrazňuje potrebu hlbšieho štúdia Mesiaca, aby sa odkryli tajomstvá týchto záhadných štruktúr.

Predvolený obrázok Predvolený obrázok

Zoe Mitchellová

Zoe Mitchell je nezávislá výskumníčka a spisovateľka na mimoriadne témy. Má vášeň pre ponorenie sa do ríš UFO, paranormálnych javov a záhad.

Zoe má vyštudovanú žurnalistiku a veľmi sa zaujíma o históriu, mytológiu a folklór. Verí, že v realite je viac, ako sa na prvý pohľad zdá, a že pravda je často divnejšia ako fikcia.

Originál článok: https://anomalien.com/alien-structures-on-the-moon-discovered-by-researcher/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.