Novinky

Matovič vzorovo platil dane, polícia pri prešetrovaní jeho firmy na popud Fica nenašla žiadne nezrovnalosti

0 0

2024-01-10 15:34:39 – (SITA.sk)

Predseda hnutia Slovensko Igor Matovič ešte ako šéf spoločnosti Region press vzorovo platil dane a polícia, ktorá jeho firmu prešetrovala na popud premiéra Roberta Fica, nenašla žiadne nezrovnalosti. Matovič to uviedol na stredajšej tlačovej konferencii v reakcii na tvrdenia politikov strany Smer-SD, že optimalizoval dane v rozsahu 11,3 milióna eur.

Zobrali si komplet účtovníctvo a nenašli jednu jedinú faktúru, ktorá by bola zle zaúčtovaná,“ povedal Matovič. Zároveň označil stredajšiu tlačovú konferenciu politikov Smeru za výstavnú skriňu zločinu. „Čo človek, to obvinený alebo obžalovaný z mimoriadne ťažkých zločinov,“ doplnil Matovič.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/matovic-vzorovo-platil-dane-policia-pri-presetrovani-jeho-firmy-na-popud-fica-nenasla-ziadne-nezrovnalosti/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.