Novinky

Kaliňák vystavil účet Naďovi, stav v rezorte obrany označil za alarmujú a analýza ukáže, kde sa prešustrovali peniaze

0 0

2024-01-10 15:00:13 – (SITA.sk)

Stav v rezorte obrany vyzerá mimoriadne zle. Uviedol to minister obrany Robert Kaliňák (Smer-SD), ktorý v stredu po rokovaní vlády informoval, že rezort pripravuje kompletnú analýzu stavu obrany.

Alarmujúci stav ozbrojených síl

Ako príklad uviedol stav leteckej základne v Kuchyni s tým, že z deviatich dopravných lietadiel aktuálne lieta iba jedno. Minister obrany vyhlásil, že predchádzajúca vláda rezignovala na akúkoľvek údržbu. Podobný stav je podľa Kaliňáka aj u pozemných síl a celkovo infraštruktúry ozbrojených síl. Stav je podľa ministra alarmujúci a ministerstvo bude okamžite reagovať.

„Predložíme podrobnú analýzu, ako sa za posledné obdobie…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/stav-ozbrojenych-sil-je-alarmujuci-rezort-pripravuje-kompletnu-analyzu-stavu-obrany/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.