Novinky

Mačka bola nájdená v márnici a jedla mŕtvoly

0 0


K šokujúcemu zisteniu došlo v nemocnici vo fínskom Vantaa, keď v márnici našli mačku, ktorá požierala mŕtvoly. Zviera malo smutný a osamelý život, keďže bolo vychudnuté, zanedbané a nemalo majiteľa, ktorý by sa oňho staral, uvádza mtvuutiset.fi.

Mačka objavil zamestnanec nemocnice, ktorý ho videl, ako sa cez ventilačnú šachtu zakráda do márnice a živí sa telami zosnulých.

Zamestnankyňa bola pohľadom zhrozená a zalarmovala orgány na ochranu zvierat, ktoré prišli do nemocnice a mačku odviezli do útulku.

Mačka bola po príchode do útulku vo veľmi zlom stave. Bol chudý, špinavý a na srsti a koži mal parazity.

Do krku mal implantovaný aj mikročip, no ukázalo sa, že jeho registrovaný majiteľ už dávno zomrel a nikto si ho potom neadoptoval. Mačka žila na ulici, hľadala jedlo a prístrešie.

Mačka dostala meno Rontti, čo vo fínčine znamená „darebák“. V útulku mu poskytli lekárske ošetrenie a jedlo, no o ľudí ani iné mačky neprejavil veľký záujem.

Zdalo sa, že je traumatizovaný svojimi zážitkami a najradšej je sám. Málokedy sa s niekým hral alebo maznal a často sa skrýval v kúte.

Zamestnanci útulku sa snažili nájsť Ronttimu nový domov, no nepodarilo sa im to. Nikto si nechcel adoptovať mačku, ktorá jedla ľudské mäso, pretože to považovali za nechutné a znepokojujúce.

Rontti teraz trávi svoje posledné dni v útulku.

Originál článok: https://anomalien.com/cat-was-found-in-the-morgue-eating-corpses/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.