Novinky

Logistická spoločnosť cargo-partner má nového majiteľa, stala sa ním japonská spoločnosť Nippon Express

0 0

2024-01-09 18:43:48 – (SITA.sk)

Medzinárodná špedičná spoločnosť cargo-partner, ktorá patri na Slovensku k popredným poskytovateľom prepravy a logistiky, má nového majiteľa.

Nový vlastník

Po nadobudnutí 100 % akcií sa ním stala japonská spoločnosť Nippon Express Holdings cez svoju dcérsku firmu Nippon Express Europe. Nový vlastník o tom informoval s tým, že prevzatie dokončil na základe zmluvy o prevode akcií z mája 2023 s cargo-partner Group Holding a jej dcérskymi spoločnosťami.

Cargo-partner so sídlom v rakúskom Fischamende v…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasadoprava/logisticka-spolocnost-cargo-partner-ma-noveho-majitela-stala-sa-nim-japonska-spolocnost-nippon-express/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.