Novinky

11 chýb, ktorých sa cestovatelia dopúšťajú počas dlhého letu

0 0


Na zozname spôsobov, akými chcú ľudia tráviť svoj čas, nie je asi veľa hodín sedieť v lietadle. Diaľkové lety sú však nevyhnutnou realitou, ak potrebujete cestovať ďaleko.

„Diaľkový let môže byť určite skľučujúci a stresujúci,“ povedal pre HuffPost Casey Brogan, expert na cestovanie spotrebiteľov zo spoločnosti Tripadvisor. „Letiská a bezpečnostné linky určite vyvolávajú úzkosť cestovateľov, najmä s novými usmerneniami a neustále sa meniacimi obmedzeniami. Ale je dôležité si uvedomiť, že cesta tam nie je dovolenka a čaká vás relax.“

Okrem zamerania sa na pozitívne svetlo na konci tunela existuje aj veľa spôsobov, ako si let trochu spríjemniť. Jednoduchý prístup je pochopiť, čo nie robiť.

S ohľadom na to spoločnosť HuffPost požiadala odborníkov na cestovanie, aby sa podelili o bežné chyby, ktoré cestujúci robia, pokiaľ ide o lety na dlhé vzdialenosti – a o ich rady, ako sa týmto nástrahám vyhnúť.

Nosenie nepohodlného oblečenia

„Najčastejšou chybou, ktorú ľudia robia na diaľkových letoch, je nesprávne obliekanie,“ povedal Phil Dengler, spoluzakladateľ The Vacationer. “Keďže na tom istom sedadle budete sedieť šesť alebo viac hodín, je nevyhnutné, aby ste sa cítili čo najpohodlnejšie.”

Vyhnite sa ťažkému a obmedzujúcemu oblečeniu a namiesto toho si vyberte mäkké látky a strečové odevy pre maximálne pohodlie a pohodlie. Nosné vrstvy sú užitočné pre meniace sa teploty v kabíne. A nezabudnite investovať do kompresných ponožiek pre zdravie a pohodlie počas dlhých letov.

„Zatiaľ čo som zvyčajne zástancom pekného obliekania sa na letoch, pri tých super dlhých trasách vidím, že veľa ľudí robí tú chybu, že sa obliekajú príliš roztomilo a potom sa nepohodlne obliekajú,“ povedala Gabby Beckford, zakladateľka cestovania. stránky Packs Light. „Vždy dostávam komplimenty za môj letový strih – zhodujúce sa s vrchným a spodným neutrálnym mikinom. Alebo vám odporúčam vziať si pohodlnú letenku, do ktorej prestúpite, keď dosiahnete cestovnú výšku.“

Okrem pohodlného a strečového oblečenia sa budete chcieť vyhnúť aj tomu, aby ste pri lete nosili tesnú a obmedzujúcu obuv.

“Uvoľnite šnúrky, aby ste sa mohli obúvať a vyzúvať, aby ste sa cítili pohodlne,” poradil Brogan. “Na konci…Čítaj celý článok

Originál článok: https://www.huffpost.com/entry/mistakes-travelers-make-on-a-long-haul-flight-goog_l_652d7ed9e4b00565b6210fa8
Obrázok: huffpost.com a pixabay.com/
__
huffpost.com – Všetky práva vyhradené

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.