Novinky

David Grusch bol nútený odstúpiť z vystúpení pre „bezpečnostné obavy“

0 0


Po svojom odhaľujúcom svedectve pred Kongresom minulého leta o mimozemšťanoch a mimozemskej technológii čelil informátor David Grusch bezpečnostným problémom, ktoré viedli k zrušeniu jeho vystúpenia v podcaste Joea Rogana. mirror.co.uk.

V novom trojdielnom dokumentárnom filme s názvom „Revolúcia UFO: Odhaľovanie najväčšieho vládneho utajenia“, ktorý produkuje TMZ, sa vyšetrovanie ponorí do vládneho potlačenia pozorovaní neidentifikovaných anomálnych javov (UAP).

Bývalí predstavitelia spravodajských služieb podrobne opisujú vplyv svojho zapojenia sa do tejto témy a osvetľujú skúmanie ovplyvňujúce ich životy.

Počas prvej epizódy filmár Jeremy Corbell rozpráva o očakávanej diskusii o podcaste Joea Rogana „The Joe Rogan Experience“, do ktorej sa zapojil Grusch, kolega novinár George Knapp a on sám.

Plánovaný rozhovor sa však vykoľajil, keď sa Grusch nedostavil, pričom svoju neprítomnosť pripisoval obavám o bezpečnosť vyplývajúcim z jeho svedectva informátorov pred Kongresom, ako potvrdil Corbell.

“Pozri chlape, represálie sú skutočné,” povedal Corbell v dokumente. “Efekt snahy umlčať ľudí je tiež úplne reálny.” Potom hovorí o svojej skúsenosti, keď sa snaží získať dôkazy od svedkov, ktorí sa často obávajú, že ak prehovoria, budú čeliť následkom.

Filmár tvrdí, že veľká časť týchto svedkov pracuje v agentúrach, ktoré by ich pravdepodobne zamerali na odhalenie pravdy.

“Ľuďom ako David Grusch, ktorí to naozaj vzali na bradu, prišli dopredu a povedali, čo by mohol povedať v tomto prostredí,” povedal Corbell.

“Áno, chlape, budeš strieľať.” Radšej buďte úprimne, hlboko pripravení na to, kto ste, aby ste tieto hity prijali.”

Originál článok: https://anomalien.com/david-grusch-forced-to-drop-out-of-appearances-for-safety-concerns/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.