Novinky

Čavrič začal zimnú prípravu so Slovanom Bratislava, jeho odchod je však čoraz reálnejší (video+foto)

0 0

2024-01-10 20:47:30 – (SITA.sk)

Futbalisti úradujúceho slovenského majstra ŠK Slovan Bratislava začali v stredu so spoločnou prípravou na zostávajúcu časť aktuálnej sezóny.

Futbalista zrejme opustí Bratislavu

Na úvodnom tréningu nechýbal ani srbský útočník Aleksandar Čavrič, o ktorého sa zaujímajú viaceré kluby zo zahraničia. Na mediálnom brífingu však generálny riaditeľ Slovana Ivan Kmotrík mladší informoval, že srbský futbalista zrejme už čoskoro opustí Bratislavu.

„Začína s nami a uvidíme, ako sa to vyvinie. Momentálne je jeho odchode reálnejší ako v lete. Čavrič s najväčšou pravdepodobnosťou odíde. Možno by už potreboval zmenu. Budeme sa s ním o tom baviť, lebo aj držať v…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/cavric-zacal-zimnu-pripravu-so-slovanom-bratislava-jeho-odchod-je-vsak-coraz-realnejsi-videofoto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.