Novinky

Zomrel bývalý juniorský majster sveta v skoku na lyžiach, dostal zástavu srdca

0 0

2024-01-09 08:38:28 – (SITA.sk)

Mateusz Rutkowski, ktorý patril medzi najtalentovanejších skokanov na lyžiach a bol juniorským majstrom sveta, zomrel v nedeľu 7. januára vo veku 37 rokov. Informáciu o jeho smrti zverejnila TV Joj na svojej stránke Noviny.sk.

Bývalý skokan na lyžiach zomrel na zástavu srdca a resuscitácia, žiaľ, nebola úspešná. Poľský lyžiarsky zväz vyjadril na svojich seociálnych sieťach sústrasť Mateuszovej rodine a jeho blízkym.

Mateusz Rutkowski sa vo februári 2004 umiestnil na prvom mieste na juniorských majstrovstvách sveta v nórskom Stryne. Bol tak prvým Poliakom, ktorý získal toto cenné umiestnenie. Tesne za ním…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/zomrel-byvaly-juniorsky-majster-sveta-v-skoku-na-lyziach-dostal-zastavu-srdca/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.