Novinky

Domácnosti žiadne prekvapenie nečakalo, za energie zaplatia ako vlani. Jedna ale zlacnela

0 0

2024-01-09 08:43:17 – (SITA.sk)

Domácnosti si nateraz môžu vydýchnuť. S príchodom nového roka ich nečakalo nemilé prekvapenie v podobe nárastu cien energií.

Vláda dodržala sľub a zastropovala tohtoročné ceny elektriny a plynu pre domácnosti na minuloročnej úrovni. Úrad pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO) pre portál SITA Energetika potvrdil, že na základe štátnych opatrení pri dodávke elektriny a dodávke plynu pre domácnosti, zostali ceny na rok 2024 rovnaké ako v roku 2023.

„Rovnakú cenu za dodávku plynu v roku 2024 ako v roku 2023 majú aj vybrané skupiny zraniteľných odberateľov plynu,“ dodal hovorca ÚRSO Radoslav Igaz.

Malí podnikatelia…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/venergetike/domacnosti-ziadne-prekvapenie-necakalo-za-energie-zaplatia-ako-vlani-jedna-energia-predsa-len-zlacnela/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.