Novinky

Súdny proces s podnikateľom Výbohom z kauzy Mýtnik III sa má začať v marci

0 0

2024-01-09 09:05:53 – (SITA.sk)

Špecializovaný trestný súd vytýčil na pracovisku v Banskej Bystrici na 4. marca hlavné pojednávanie s podnikateľom Miroslavom Výbohom.

Obžaloba pre zločin prijímania úplatku

Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry na neho podal ešte v novembri 2021 obžalobu pre obzvlášť závažný zločin prijímania úplatku. Sudca ŠTS Michal Truban síce podanú obžalobu najskôr odmietol, Najvyšší súd SR však rozhodnutie zrušil a prikázal sudcovi podanú obžalobu prejednať na hlavnom pojednávaní a rozhodnúť o nej.

Miroslava Výboha vyčlenila polícia v rámci vyšetrovania kauzy označenej ako Mýtnik III na samostatné konanie….


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/sudny-proces-s-podnikatelom-vybohom-z-kauzy-mytnik-iii-sa-ma-zacat-v-marci/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.