Novinky

Známa kuchárka je pripravená na všetko, nádor v mozgu ovplyvňuje už aj jej reč

0 0

2024-01-09 18:51:34 – (SITA.sk)

Češka Denisa Zajícová, za slobodna Cziglová, sa pred štyrmi rokmi preslávila v účinkovaní kuchárskej šou, v posledných mesiacoch však robí osvetu a poukazuje na svoj ťažký boj s rakovinou mozgu.

Ako informovala TV Joj na svojej stránke Topstar.noviny.sk, vlani vo februári podstúpila operáciu mozgu. Po nej prestala na čas hovoriť, počuť a aj vidieť. Začala tiež s finančne veľmi náročnou alternatívnou liečbou infúziami, vďaka ktorej dosahovala skvelé výsledky. Teraz však nastal obrat.

Posledná šanca

Ešte pred Vianocami zverejnila na svojom Instagrame pikantné fotografie v koženom negližé a s bičíkom v ruke, pod…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/znama-kucharka-je-pripravena-na-vsetko-nador-v-mozgu-ovplyvnuje-uz-aj-jej-rec/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.