Novinky

Za prestupom Mbappého do Realu Madrid ešte nie je bodka. Biely balet má však aj plán „B“

0 0

2024-01-09 11:15:14 – (SITA.sk)

V príbehu o možnom prestupe francúzskeho futbalového útočníka Kyliana Mbappého do španielskeho klubu Real Madrid možno napokon nebude dopísaná záverečná bodka.

Podľa španielskej rozhlasovej stanice COPE predstavitelia „bieleho baletu“ zmenili postoj k celej prestupovej ságe ťahajúcej sa už viac ako dva roky.

Kontrakt s parížskym Saint-Germain

Mbappého kontrakt s parížskym Saint-Germain platí len do 30. júna 2024, pričom podľa pravidiel od 1. januára sa už môže kedykoľvek upísať potenciálnemu novému zamestnávateľovi.

Real Madrid podľa COPE…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/za-prestupom-mbappeho-do-realu-madrid-este-nie-je-bodka-biely-balet-ma-vsak-aj-plan-b/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.