Novinky

Ministerstvo vnútra odmieta policajtovi Mašinovi vyplatiť služobný plat, podľa advokáta Kubinu je to strašná hanba

0 0

2024-01-09 11:23:03 – (SITA.sk)

Okresný súd Banská Bystrica vydal a platobný rozkaz, ktorým uložil Ministerstvu vnútra SR doplatiť policajnému vyšetrovateľovi Štefanovi Mašinovi služobný príjem za druhú polovicu novembra 2023, počas ktorej na základe neodkladného opatrenia súdu riadne vykonával svoju prácu, spolu s úrokom z omeškania 9,50 percenta ročne.

Minimálna mzda

Na sociálnej sieti to napísal jeho právny zástupca Peter Kubina. Zároveň skonštatoval, že vyšetrovateľ na základe neodkladného opatrenia súdu síce musí a aj chce chodiť do práce a pracovať na plný úväzok, ale jeho zamestnávateľ, teda rezort vnútra, mu odmieta platiť plný služobný príjem a naďalej mu vypláca iba minimálnu mzdu ako keby bol postavený mimo službu.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ministerstvo-vnutra-odmieta-policajtovi-masinovi-vyplatit-sluzobny-plat-podla-advokata-kubinu-je-to-strasna-hanba/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.