Novinky

Váš smartfón Samsung môže mať svoje správy zhrnuté pomocou AI, má to však háčik

0 0Kredit: Robert Triggs / Android Authority
  • Samsung oznámil spoluprácu s Microsoftom na integrácii Microsoft Copilot do Galaxy Book 4.
  • Na zhrnutie textových správ môžete použiť Microsoft Copilot pripojením smartfónu Galaxy k Galaxy Book 4 pomocou aplikácií Link to Windows a Microsoft Phone Link.
  • Copilot môže tiež automaticky vytvárať a odosielať správy vo vašom mene priamo z Galaxy Book 4.

Samsung vyrába úžasné smartfóny a pod značkou Galaxy Book má aj notebooky, ktoré pomáhajú budovať ekosystém pripojených zariadení. Vieme, že Galaxy S24 bude predovšetkým o zážitkoch AI. Napriek tomu spoločnosť Samsung predbieha oznámenie Unpacked tým, že oznámila prekvapivú integráciu AI pre iné smartfóny Samsung, ktorá umožňuje AI sumarizovať správy. Háčik je v tom, že na to potrebujete nový Galaxy Book 4 a táto úloha sa vykonáva cez Microsoft Copilot.

Spoločnosť Samsung uviedla na trh Galaxy Book 4 koncom minulého roka a práve teraz, na veľtrhu CES 2024, spoločnosť oznámila integráciu s Microsoft Copilot špeciálne pre smartfóny Galaxy.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-book-4-microsoft-copilot-ai-messages-integration-3401184/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.