Novinky

Boeing stroskotal na Maxovej kríze

0 0


Lietadlá Boeing 737 MAX, vrátane testovacieho lietadla 737 MAX 9 (L), sú viditeľné na mestskom letisku Renton 14. marca 2019 v Rentone, Washington.

Stephen Brashear | Getty Images

Táto správa je z dnešného CNBC Daily Open, nášho nového bulletinu o medzinárodných trhoch. CNBC Daily Open prináša investorom informácie o všetkom, čo potrebujú vedieť, bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. Ako to, čo vidíš? Môžete sa prihlásiť na odber tu.

Čo dnes potrebujete vedieť

Akcie Boeingu padajú
Boeing akcií v pondelok klesol o 8 %. po tom, čo Federálny úrad pre letectvo nariadil leteckým spoločnostiam, aby pre naliehavé inšpekcie uzemnili desiatky lietadiel Boeing 737 Max 9. Rozkaz bol vydaný v sobotu po a praskla zástrčka dverí v piatok uprostred letu Alaska Airlines. Zlé správy sa stále hromadili, as združené letecké spoločnosti povedal, že to našli uvoľnené skrutky na zástrčkách dverí niekoľkých lietadiel Boeing 737 Max 9.

Trhy získavajú technologickú podporu
Hlavné indexy Wall Street odštartoval týždeň ziskom, podporené technologickými akciami. The S&P 500 ZATVORENÉ…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/01/09/cnbc-daily-open-boeing-tumbles-on-max-crisis-.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.