Novinky

Varga na Rely Dakar výrazne zaostal a prišiel o post lídra, Svitko figuruje na 16. priečke

0 0

2024-01-09 12:30:07 – (SITA.sk)

Slovenský reprezentant Juraj Varga v utorok prišiel o pozíciu lídra celkového poradia štvrkolkárov na prestížnej Rely Dakar v Saudskej Arábii.

Manko viac ako 46 minút

Po pondelkovej 3. etape bol prvý, no v utorkovej štvrtej výraznejšie zaostal za prenasledovateľmi. Klasifikovali ho až na 5. priečke s mankom viac ako 46 minút na víťazného Argentínčana Manuela Andújara, pred ktorým mal po pondelku náskok iba 81 sekúnd. V priebežnej klasifikácii klesol Varga až na 4. pozíciu, na Andújara stráca cez 45 minút.

Argentínsky pretekár v utorok triumfoval o 32 sekúnd…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/varga-na-rely-dakar-vyrazne-zaostal-a-prisiel-o-post-lidra-svitko-figuruje-na-16-priecke/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.