Novinky

Nové úniky podrobne opisujú Snapdragon 8 Gen 3 Galaxy S24 pre Galaxy a Exynos 2400 SoC

0 0  • Nový únik naznačuje, že verzia Snapdragon 8 Gen 3 so značkou „for Galaxy“ má vyššiu maximálnu rýchlosť hodín pre hlavné jadro, ale nižšiu maximálnu rýchlosť hodín na ostatných klastroch.
  • Únik tiež uvádza maximálne rýchlosti hodín rôznych klastrov na Exynos 2400.
  • Očakáva sa, že Samsung rozdelí Galaxy S24 a Galaxy S24 Plus na variant Snapdragon 8 Gen 3 pre Galaxy pre USA a variant Exynos 2400 pre regióny mimo USA.

Od predstavenia Samsung Galaxy S24 nás delia len niekoľko dní a väčšina podrobností o zariadení už unikla dávno. Stále čakáme na príchod ďalších kúskov a dnes sa dozvieme niečo o značke Snapdragon for Galaxy pre sériu Galaxy S24 a Samsung Exynos 2400 SoC, ktorý v niektorých regiónoch poháňa Galaxy S24 a S24 Plus.

Snapdragon 8 Gen 3 pre Galaxy vs Snapdragon 8 Gen 3

Podľa nového úniku z Winfuture S odvolaním sa na oficiálny údajový list spoločnosť Samsung vybaví sériu Galaxy S24 v niektorých regiónoch (napríklad v USA) SoC Snapdragon 8 Gen 3, ale so značkou „for Galaxy“. Hovorí sa, že Snapdragon 8 Gen 3 pre Galaxy má o niečo vyššiu maximálnu rýchlosť hodín na 3,39 GHz v porovnaní s 3,3 GHz na bežnej verzii SoC.Zdroj: https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-s24-exynos-2400-snapdragon-8-gen-3-for-galaxy-soc-leak-3401251/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.