Novinky

Varga je po tretej etape Rely Dakar na čele priebežného poradia, na pozíciu lídra sa snaží nemyslieť

0 0

2024-01-09 09:52:11 – (SITA.sk)

Slovenský reprezentant Juraj Varga sa počas pondelňajšej 3. etapy na prestížnej Rely Dakar v Saudskej Arábii vyšvihol na lídersky post v kategórii štvorkoliek.

Obmedzený čas na servis

V rámci etapy sa síce umiestnil na 3. pozícii, no stačilo mu to na to, aby sa prebojoval na čelo priebežného poradia. Doterajší líder Brazílčan Marcelo Madeiros totiž výraznejšie zaostal, keď na Slováka stratil takmer 22 minút.

„Etapa bola, samozrejme, opäť ťažká. Ja som sa snažil trochu krotiť, aby som nenarobil veľa škody na štvorkolke. Máme totiž obmedzený…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/varga-je-po-tretej-etape-rely-dakar-na-cele-priebezneho-poradia-na-poziciu-lidra-sa-snazi-nemysliet/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.