Novinky

Popradčan sa pohádal s manželkou, s nožom v ruke sa jej vyhrážal podrezaním

0 0

2024-01-09 09:34:51 – (SITA.sk)

Obvineniu z trestného činu nebezpečného vyhrážania čelí 47-ročný Popradčan. Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, ešte v nedeľu podvečer sa muž v byte pohádal s manželkou, následne odišiel do kuchyne pre nôž a začal ženu ohrozovať, pričom kričal, že ju podreže.

Žena sa zo strachu z jeho konania ukryla do kúpeľne, no mužova agresivita neustále narastala. Búchal a kopal do dverí, aby otvorila. Nakoniec z bytu odišiel.

Polícia muža už pár hodín po skutku vypátrala a zadržala. Podľa zákona mu v prípade preukázania viny pred súdom hrozí trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/popradcan-sa-pohadal-s-manzelkou-s-nozom-v-ruke-sa-jej-vyhrazal-podrezanim/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.