Novinky

Ukrajinský útok na letisko Saky ukázal neschopnosť ruskej protivzdušnej obrany

0 0

2024-01-09 15:19:49 – (SITA.sk)

Nedávny ukrajinský útok na veliteľské stanovište na letisku v meste Saky na okupovanom Kryme podľa britského obranného spravodajstva ukazuje, že ruská protivzdušná obrana nie je schopná chrániť dôležité miesta. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Opäť to dokazuje neefektívnosť ruskej protivzdušnej obrany pri ochrane kľúčových miest. Rozsah ruskej reakcie pravdepodobne svedčí o miere úspechu, ktorý 4. januára akcia ukrajinských ozbrojených síl dosiahla,“ konštatuje správa britského ministerstva obrany.

Podľa britského…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ukrajinsky-utok-na-letisko-saky-ukazal-neschopnost-ruskej-protivzdusnej-obrany/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.