Novinky

Priznanie k dani z nehnuteľnosti je potrebné podať už za niekoľko dní, v mnohých mestách je vyššia až o 30 percent

0 0

2024-01-09 15:47:44 – (SITA.sk)

Daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti je potrebné podať do konca januára. Ako pripomína realitná kancelária Herrys, povinnosť podať daňové priznanie má ten, kto nadobudol nehnuteľnosť v uplynulom roku alebo ak prišlo k inej zmene v súvislosti s nehnuteľnosťou.

Rozhodnutie o vyrubení dane

Daň z nehnuteľnosti sa platí za byty, vrátane nebytových priestorov, stavby a pozemky. Majiteľom nehnuteľností, ktorí nemali žiadnu zmenu vo vlastníctve či charaktere užívania nehnuteľnosti, príde rozhodnutie o vyrubení dane od samosprávy automaticky.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vrealitach/priznanie-k-dani-z-nehnutelnosti-je-potrebne-podat-uz-za-niekolko-dni-v-mnohych-mestach-je-vyssia-az-o-30-percent/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.