Novinky

Španielsko dodá Ukrajine dve obrnené vozidlá na evakuáciu pacientov

0 0

2024-01-09 14:53:46 – (SITA.sk)

Španielsko dodá Ukrajine dve obrnené vozidlá na poskytovanie zdravotníckej pomoci a evakuáciu pacientov. Informuje o tom spravodajský web Ukrajinská pravda, ktorý cituje Španielsku agentúru pre medzinárodnú spoluprácu a rozvoj (AECID).

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Španielsko bude pokračovať v podpore Ukrajiny pri jej ochrane mieru a slobody tak dlho, ako to bude potrebné,“ uviedol španielsky minister zahraničných vecí José Manuel Albares.

Podľa AECID Španielsko Ukrajine počas uplynulých dvoch rokov poskytlo humanitárnu pomoc za viac ako 46…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/spanielsko-doda-ukrajine-dve-obrnene-vozidla-na-evakuaciu-pacientov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.