Novinky

Rusko a Ukrajina sa pustili do „taktických a technologických ofenzívnych obranných pretekov“, tvrdí ISW

0 0

2024-01-09 13:12:51 – (SITA.sk)

Západné systémy protivzdušnej obrany zostávajú pre Ukrajinu „kľúčové“. V najnovšej aktualizácii o vojne na Ukrajine to uviedli analytici z Inštitútu pre štúdium vojny (ISW). Referuje o tom web news.sky.com.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Americký inštitút uviedol, že ruské aj ukrajinské sily sa zapojili do „taktických a technologických ofenzívnych obranných pretekov“, pričom obe strany experimentovali s protivzdušnou obranou a útokmi na veľké vzdialenosti.

„Pokračujúce a zvýšené poskytovanie systémov protivzdušnej obrany a rakiet Ukrajine zo strany Západu je kľúčové, keďže ruské sily pokračujú v experimentovaní s…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/rusko-a-ukrajina-sa-pustili-do-taktickych-a-technologickych-ofenzivnych-obrannych-pretekov-tvrdi-isw/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.