Novinky

Príjmy spoločnosti Shein sú „oveľa viac“ ako 30 miliárd dolárov ročne: exec

0 0


Nakupujúci prechádzajú popri reklamách v deň otvorenia giganta rýchleho elektronického obchodu Shein, ktorý 19. októbra 2023 hostil kamennú predajňu vo Forever 21 v obchodnom centre Ontario Mills v Ontáriu.

Allen J. Šváby | Los Angeles Times | Getty Images

ORLANDO, Florida – Málo sa vie o tom, koľko príjmov Shein čerpá alebo aká je jeho ziskovosť.

Tržby rýchlomódnej spoločnosti sú však „oveľa vyššie“ ako 30 miliárd dolárov, ktoré údajne ročne prináša, uviedol v pondelok jeden z kľúčových partnerov maloobchodu.

„Shein je najrýchlejšie rastúci maloobchodný predajca módy na svete, ak nie najväčší predajca módy na svete,“ povedal Jamie Salter, zakladateľ a generálny riaditeľ súkromnej spoločnosti na správu značiek Authentic Brands Group, počas diskusie pri krbe na konferencii ICR v r. Orlando.

“Hovorí sa, že robia 30 miliárd, robia 40 miliárd? Robia 35 miliárd? Nepoviem vám presne, čo robia, ale môžem vám povedať, že robia oveľa viac ako 30 miliárd dolárov,” Salter pokračovanie v…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/01/08/sheins-revenue-is-a-lot-more-than-30-billion-annually-exec.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.