Novinky

Nemeckí farmári protestujú proti vládnym plánom, blokujú prístupové cesty na diaľnice a plánujú ďalšie demonštrácie (video+foto)

0 0

2024-01-08 11:57:26 – (SITA.sk)

Nemeckí farmári v pondelok zablokovali prístupové cesty na diaľnice v častiach Nemecka a zhromažďujú sa na demonštráciách, čím začali týždeň protestov proti vládnemu plánu zrušiť daňové úľavy na naftu používanú v poľnohospodárstve.

Diera v rozpočte na rok 2024

Vláda kancelára Olafa Scholza si pohnevala farmárov v decembri, keď vypracovala plány na zrušenie oslobodenia od dane z áut pre poľnohospodárske vozidlá a daňových úľav na naftu.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Návrhy boli súčasťou balíka, ktorý má vyplniť dieru v rozpočte na rok 2024 v objeme 17…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasvidiek/nemecki-farmari-protestuju-proti-vladnym-planom-blokuju-pristupove-cesty-na-dialnice-a-planuju-dalsie-demonstracie-videofoto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.