Novinky

ECOVACS uvádza na trh svoj prvý robovac pripravený na hmotu s ručným vysávačom

0 0Kredit: ECOVACS
  • ECOVACS spája robotický vysávač a ručný tyčový vysávač do nového produktu.
  • DEEBOT X2 COMBO je prvý DEEBOT, ktorý má certifikáciu Matter.
  • Robot aj tyčový vysávač majú sací výkon 8 000 Pa

CES 2024 je v plnom prúde a oznámenia prichádzajú vľavo a vpravo. Jedno z najnovších oznámení pochádza od poskytovateľa riešení na čistenie vnútorných a vonkajších robotov ECOVACS, ktorý uvádza na trh úplne nový robotický a tyčový vysávač pripravený na hmotu pre váš inteligentný dom.

Spoločnosť ECOVACS dnes oznámila, že uvádza na trh DEEBOT X2 COMBO. Čistiacia stanica, opísaná ako nová iterácia X2 Omni, využíva robotický vysávač a mop DEEBOT spoločnosti a pridáva nový ručný tyčový vysávač.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/ecovacs-deebot-x2-combo-robot-vacuum-3401035/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.