Novinky

OpenAI reaguje na žalobu New York Times

0 0


Sam Altman, generálny riaditeľ OpenAI, na výročnom stretnutí Hope Global Forums v Atlante 11. decembra 2023.

Dustin Chambers | Bloomberg | Getty Images

V pondelok OpenAI, startup s umelou inteligenciou stojaci za virálnym chatbotom ChatGPT, tlieskal v denníku The New York Times vo vyhlásení o nedávno podanej žalobe spravodajského zdroja za porušenie autorských práv.

V decembri The New York Times podal žalobu proti Microsoft a OpenAI, pričom tvrdí, že došlo k porušeniu duševného vlastníctva súvisiaceho s jej novinárskym obsahom, ktorý sa objavuje v údajoch o školení ChatGPT. Podľa podania na americkom okresnom súde pre južný okres New York sa Times snaží držať Microsoft a OpenAI zodpovedný za „miliardy dolárov v zákonných a skutočných škodách“ súvisiacich s „nezákonným kopírovaním a používaním jedinečne hodnotných diel The Times“.

OpenAI napísal v a vyhlásenie V pondelok startup nesúhlasil so žalobou Times a napísal: „Spolupracujeme so spravodajskými organizáciami a vytvárame nové…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/01/08/openai-responds-to-new-york-times-lawsuit.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.