Novinky

Čínski investori si budú klásť tieto 3 otázky v roku 2024

0 0


Čchung-čching, ČÍNA – 2. JANUÁRA: Ľudia navštívia 2. januára 2024 v čínskom Chongqingu 2. medzinárodný umelecký festival svetla a tieňov v parku výtvarných umení. 2. medzinárodný festival umenia svetla a tieňov prebieha od 29. decembra do 7. januára. (Foto od VCG/VCG cez Getty Images)

Vcg | Visual China Group | Getty Images

PEKING – Napriek silnému rastu bol investičný príbeh Číny v minulom roku zatienený dlhodobejšími problémami a napätím s USA.

Tieto neistoty zostávajú, keď sa rok 2024 začína. Krajina tiež prechádza na nové územie, pretože sa začína usadzovať do nižšieho rozsahu rastu po dvojcifernom tempe posledných desaťročí.

Tu je to, na čo sa investori pozerajú na budúci rok:

Bude stimul?

Napriek všetkým geopolitickým rizikám príťažlivosť Číny ako rýchlo rastúceho trhu s dozrievaním ekonomiky opadla.

Mnohí boli sklamaní, keď sa čínska ekonomika po skončení kontrol COVID-19 v decembri 2022 nezotavila tak rýchlo, ako sa očakávalo.


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/01/09/china-investors-will-be-asking-these-3-questions-in-2024.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.