Novinky

Najdôveryhodnejšími politikmi sú Pellegrini, Čaputová a Fico. Výraznejšie porástol aj Danko

0 0

2024-01-09 12:33:58 – (SITA.sk)

Najdôveryhodnejším politikom je predseda parlamentu Peter Pellegrini (Hlas-SD), nasledovaný prezidentkou Zuzanou Čaputovou a predsedom vlády Robertom Ficom (Smer-SD). Vyplýva to z prieskumu agentúry Median SK.

Čaputová je dlhodobo najdôveryhodnejšia

Pellegrinimu dôveruje alebo skôr dôveruje 37 percent opýtaných, Čaputovej 34 percent a Ficovi 33 percent respondentov. Naopak, najmenej dôveryhodnými politikmi sú Igor Matovič (hnutie Slovensko), Marian Kotleba (ĽSNS) a Krisztián Forró (Aliancia). Ich dôveryhodnosť je aktuálne nižšia ako 10 percent.

„Napriek postupnému poklesu bola dlhodobo…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/najdoveryhodnejsimi-politikmi-su-pellegrini-caputova-a-fico-vyraznejsie-porastol-aj-danko/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.