Novinky

Korčok: Aj keď sa Pellegrini rozhodol kandidovať za prezidenta, naďalej bude slúžiť koalícii (video)

0 0

2024-01-08 15:08:28 – (SITA.sk)

Aj keď sa predseda parlamentu Peter Pellegrini (Hlas-SD) rozhodol kandidovať na post prezidenta, naďalej bude slúžiť koalícii, s ktorou vytvorili vládu. Uviedol to na pondelkovej tlačovej besede občiansky kandidát na prezidenta Ivan Korčok.

To znamená, že v tohtoročných prezidentských voľbách pôjde na prvom mieste politicky o to, či predseda vlády cez úrad prezidenta ovládne celú moc v štáte, a sústredí ju do jedných rúk vrátane Ústavného súdu SR,“ vyhlásil Korčok.

Korčok a jeho alternatíva

Kandidát na prezidenta je rád, že termín prezidentských volieb pozná celá verejnosť a kandidáti na prezidenta, nielen Pellegrini, ktorý ho podľa slov Korčoka dávno vedel.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/korcok-aj-ked-sa-pellegrini-rozhodol-kandidovat-za-prezidenta-nadalej-bude-sluzit-koalicii-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.