Novinky

V zaparkovanom aute v Senici našla polícia dvoch zdrogovaných Čechov v bezvedomí (foto)

0 0

2024-01-08 15:48:33 – (SITA.sk)

Dvoch Čechov v bezvedomí našli policajti v aute v Senici, keď ich na zvláštne zaparkované vozidlo v strede miestnej komunikácie upozornili občania. Na policajnú výzvu ani jeden z mužov nereagoval, záchranári ich previezli do nemocníc v Myjave a v Skalici.

Policajti našli v aute niekoľko tisíc českých korún, dve sady pracovného náradia, doklady rôznych osôb, ale aj tabletky s podozrením, že ide o extázu. Látky podozrivé na drogy policajti na mieste zaistili a zaslali na expertízne skúmanie,“ informovala trnavská polícia.

Senica

Policajti našli v aute peniaze, doklady rôznych osôb aj tabletky. Foto: Polícia SR – Trnavský kraj, www.facebook.com

Rovesníci vo veku 22 rokov boli vypočutí a jeden z mužov sa policajtom priznal k prechovávaniu drog….


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/v-zaparkovanom-aute-v-senici-nasla-policia-dvoch-zdrogovanych-cechov-v-bezvedomi-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.