Novinky

Extrémny vietor zamestnal elektrikárov z Východoslovenskej distribučnej, bez prúdu zostávalo ešte 210 zákazníkov

0 0

2024-01-08 16:32:27 – (SITA.sk)

V pondelok okolo štvrtej popoludní ostávalo bez elektriny približne 210 odberných miest v úseku Košice – Moldava.

Východoslovenská distribučná, a. s. (VSD) v tomto čase evidovala už iba dve poruchy na zariadeniach vysokého napätia, tie boli na príčine.

„Zároveň sa podarilo všetky odberné miesta, kde došlo k prerušeniu elektriny ešte včera dôsledkom extrémneho vetra, znovuzásobiť,“ uviedla Andrea Frobergerová z VSD.

Doplnila, že VDS ostáva vo zvýšenej pohotovosti, vzhľadom na to, že výstrahy meteorológov pred vetrom i ďalšími nebezpečnými javmi pretrvávajú.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/extremny-vietor-zamestnal-elektrikarov-z-vychodoslovenskej-distribucnej-bez-prudu-zostavalo-este-210-zakaznikov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.