Novinky

Dvojica vodičov nerešpektovala zákaz vedenia motorových vozidiel, skončili v policajnej cele

0 0

2024-01-09 10:14:39 – (SITA.sk)

V cele policajného zaistenia skončila dvojica mladých vodičov z Kamennej Poruby (okres Vranov n/Topľou) a Krivian (okres Sabinov), ktorí si za volant sadli napriek uloženému zákazu. Polícia oboch obvinila z trestného činu marenie výkonu úradného rozhodnutia.

Výsledok dychovej skúšky bol negatívny

Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, vranovskí policajti obvinili 18-ročného vodiča z obce Kamenná Poruba, ktorý v nedeľu 7. januára večer viedol osobné vozidlo po Čemernianskej ulici vo Vranove nad Topľou, kde bol policajnou hliadkou zastavený a kontrolovaný.

Výsledok vykonanej dychovej skúšky u vodiča bol…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/dvojica-vodicov-nerespektovala-zakaz-vedenia-motorovych-vozidiel-skoncili-v-policajnej-cele/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.