Novinky

V Skalici na križovatke prišiel o život chodec, pravdepodobne cudzinec (foto)

0 0

2024-01-09 07:44:52 – (SITA.sk)

Vodič na tmavom Subaru zachytil v pondelok popoludní v Skalici na križovatke muža, ktorý prechádzal cez cestu. Náraz bol taký silný, že chodec zraneniam na mieste nehody podľahol.

„Totožnosť chodca polícia naďalej preveruje, pravdepodobne ide o 48-ročného cudzinca, ktorý má na Slovensku povolený pobyt,“ informovala o tragickej nehode trnavská polícia. 51-ročný vodič sa pri nehode nezranil a dychovú skúšku mal negatívnu. Polícia vozidlo zaistila, bude podrobené ďalšiemu znaleckému skúmaniu.

Prípad si prevzal vyšetrovateľ, presné príčiny a okolnosti nehody, ako aj mieru zavinenia budú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania.

V prípade,…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/v-skalici-na-krizovatke-prisiel-o-zivot-chodec-pravdepodobne-cudzinec-foto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.