Novinky

Blamáž a hanba, vyjadril sa Radosa o prípadnom nastúpení našich hráčov z KHL na MS v Prahe a Ostrave

0 0

2024-01-09 10:58:56 – (SITA.sk)

Funkcionár hokejového klubu Dukla Trenčín Miloš Radosa už 1. januára prostredníctvom sociálnej siete X oznámil skoré odstúpenie z postu predsedu predstavenstva klubu.

Chce obmedziť kontakt s toxickými ľuďmi

Najneskôr po tejto sezóne končím vo funkcii predsedu predstavenstva HK Dukla Trenčín. Mojím predsavzatím je zásadne obmedziť kontakt s toxickými ľuďmi, alebo ľuďmi, ktorí toxických ľudí potichu podporujú a venovať sa prioritne mojej rodine a pomáhať ľuďom, ktorí to najviac potrebujú. Aj z toho vyplýva moje rozhodnutie ukončiť pôsobenie na pozícii predsedu predstavenstva HK Dukla Trenčín a.s. najneskôr po ukončení tejto sezóny. Naďalej zostanem…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/blamaz-a-hanba-vyjadril-sa-radosa-o-pripadnom-nastupeni-nasich-hracov-z-khl-na-ms-v-prahe-a-ostrave/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.