Novinky

Únia stráca v dôsledku starnutia ročne milión ľudí v produktívnom veku, vyriešiť to legálnou migráciou bude náročné

0 0

2024-01-08 20:35:03 – (SITA.sk)

Najvyššia predstaviteľka Európskej únie pre migráciu v pondelok povedala, že členské štáty budú musieť čeliť náročným politickým výzvam, a to dokonca aj v aktuálnom volebnom roku, aby sa vyrovnali so starnúcou populáciou kontinentu.

Komisárka Európskej únie pre vnútorné záležitosti Ylva Johanssonová uviedla, že existuje naliehavá potreba odkloniť sa od nelegálnej migrácie a nájsť legitímnejšie alternatívy.

„Z demografických dôvodov sa počet obyvateľov v produktívnom veku v EÚ znižuje o milión ročne,“ povedala Johanssonová počas návštevy Grécka. „To znamená, že legálna migrácia by mala rásť…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/unia-straca-v-dosledku-starnutia-rocne-milion-ludi-v-produktivnom-veku-vyriesit-to-legalnou-migraciou-bude-narocne/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.