Novinky

Čo potrebujú cestujúci vedieť

0 0


Oblasť trupovej zástrčky lietadla Alaska Airlines letu 1282 Boeing 737-9 MAX, ktorý bol nútený núdzovo pristáť s medzerou v trupe, je viditeľná počas vyšetrovania Národným úradom pre bezpečnosť dopravy (NTSB) v Portlande, Oregon, USA. 7. januára 2024. NTSB/Handout cez REUTERS. TENTO OBRÁZOK DODALA TRETIA STRANA

Ntsb | Cez Reuters

Letecké spoločnosti zrušili stovky letov, odkedy Federálny úrad pre letectvo nariadil dopravcom, aby ich vzali Boeing 737 Max. 9 lietadiel mimo prevádzky kvôli urgentným inšpekciám.

Tu je to, čo by cestujúci mali vedieť:

Prečo FAA uzemnila lietadlá?

FAA uzemnila viac ako 170 lietadiel Boeing 737 Max 9, aby ich bolo možné skontrolovať po tom, ako sa odpálil panel zástrčky dverí. Alaska Airlines Let 1282 v piatok. Počas letu smerujúceho do Ontária v Kalifornii, ktorý sa vracal do Portlandu v štáte Oregon, sa nikto vážne nezranil, keď k incidentu došlo niekoľko minút po lete vo výške asi 16 000 stôp.

Ktorých leteckých spoločností sa to týka?


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/01/08/boeing-737-max-9-grounding-what-travelers-need-to-know.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.