Novinky

Svitko na Rely Dakar skončil opäť v Top 10, Varga je už priebežným lídrom súťaže jazdcov na štvorkolkách (video)

0 0

2024-01-08 15:39:36 – (SITA.sk)

Slovenský reprezentant Štefan Svitko skončil ôsmy v pondelkovej 3. etape súťaže motocyklistov na prestížnej Rely Dakar v Saudskej Arábii. Do Top 10 sa dostal druhýkrát za sebou a v celkovom poradí sa posunul o tri priečky nahor na 13. pozíciu. Pondelkových 440 km meraných úsekov najlepšie zvládol Čiľan Pablo Quintanilla, za ktorým Svitko zaostal o 6:50 min.

Po dodatočných penalizáciách sa však poradie zmenilo. Quintanilla klesol až na konečné 7. miesto v pondelňajšej etape, ktorej víťazom sa napokon stal Argentínčan Kevin Benavides. Svitko mal naňho manko 5:04 min. V pondelok jazdci absolvovali dovedna 733 km.

Svitko je priebežne štrnásty

V celkovom poradí zostal…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/svitko-na-rely-dakar-skoncil-opat-v-top-10-varga-je-uz-priebeznym-lidrom-sutaze-jazdcov-na-stvorkolkach-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.